21 лист. 2016 р.

21 листопада - День Гідності та Свободи

  
  Щороку ми вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33 рр., битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми  стали учасниками ще однієї масової трагедії нашої країни, яка назавжди змінила хід історії нашої держави – це День Гідності та Свободи в Україні, що відзначають, 21 листопада. 
    Саме в цей сумнозвісний день   для учнів 9 та 10 класів Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем абонементу обслуговування 5-9 класів Чернишовою І. В. та бібліографом районної бібліотеки  Люх О.Ю. було проведено годину мужності «Гірко плаче Україна за своїми синами  » та   бібліографічний огляд літератури «Революція Гідності: сторінки історії»,

     
                                                                          
 
                                                         


завдяки яким діти змогли дізналися  про учасників Революції Гідності, які віддали найцінніше – своє життя...
     Герої з представлених книг – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі ... , яких об’єднав Майдан, зробив побратимами та воїнами-світла. В ті трагічні дні нашої держави під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки з Житомирщини – Зайко Яків, Мазуренко Павло, Прохорчук Віктор, Нечипоренко Анатолій та Балюк Олександр.
     Нехай в цей день пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. 
Немає коментарів:

Дописати коментар